תריס חשמלי לא עולה – מהן הסיבות וכיצד מטפלים בזה?

תריס גלילה תעשייתי נועד להגן על העסקים השונים מפני פריצות, כניסת אורחים לא רצויים ונזקי רכוש. בעבר הלא רחוק תריסי הגלילה יוצרו ממתכת או מברזל, אך כיום יש תריסי גלילה בעיצובים מרהיבים ואלגנטיים, עם אפשרות להתאמה אישית מדויקת לצרכי הלקוח ומאפייני המיתוג של העסק. תריס גלילה הוא בראש ובראשונה מוצר מיגון, וכאשר העסק סגור התריס מגן מפני פריצה וגניבות, לכן מומלץ לרכוש תריס איכותי ועמיד המיוצר מחומרי גלם איכותיים ובהתאם לתקנים המחייבים.

השימושים העיקריים של תריסי גלילה חשמליים לתעשייה הם הגנה על רכוש וציוד בעסק, למשל מוסכים עם פתחים גדולים, חנויות במרכז העיר או בקניון ובמיוחד חנויות בגדים, תכשיטים, מוצרי חשמל, ציוד ספורט וכו', רשתות שיווק שונות, מחסנים ומרכזים לוגיסטיים באזורי תעשייה וביישובים, בתי מלאכה, מפעלי מזון, מפעלי תעשייה שונים, מרכזי קניות, חניונים ועוד. כמו כן, יש אפשרות לייצר תריס גלילה עם מנוע חשמלי מהיר וחזק לצורך תיחום אזורים בתעשייה, כאשר ניתן לרכוש תריס מהיר המאפשר מעבר נוח של רכבי עבודה, משאיות, מלגזות ועוד.

מהם היתרונות העיקריים של תריס גלילה תעשייתי?

הפרקטיקה העיקרית של תריס גלילה חשמלי היא הגנה על רכוש וציוד יקר ערך, במיוחד לאחר שעות הפעילות כאשר העסק סגור וכנופיות הפורצים מתחילות את פעילותן. התריס החשמלי נוח לתפעול, אין צורך להפעיל כוח פיזי כדי לסגור או לפתוח את התריס הכבד, והתירס יכול לשמש גם למעבר מהיר ונוח של רכבי עבודה בתוך המתחם.

תריס גלילה תעשייתי מבטיח ביטחון איכותי ואפקטיבי בפני פריצות וגניבות מהעסק, את התריס מתקינים על פתחים גדולים או כפתרון מיגון על חלונות ראווה או ויטרינות מזכוכית, למשל בחנויות, אולמות תצוגה וכדומה. בחירה נכונה של תריס תעשייתי נגלל מבטיחה מיגון מושלם, ניתן לקבל הנחה משמעתית בפוליסת הביטוח לעסק, והתריס מבטיח שכבת בידוד נוספת לכן ניתן לחסוך בהוצאות המיזוג מאחר והתריס מונע כניסת חום למבנה ושומר על טמפרטורה אחידה יחסית בחלל הממוזג.

בנוסף, תריס גלילה תעשייתי מבודד רעשים בצורה יעילה, הוא מספק שכבת הגנה נוספת בפני תנאי האקלים ופגעי מזג האוויר, ניתן להשתמש בתריס לצורך וויסות כמות האור הנכנסת למבנה, והתריס מבטיח פרטיות מלאה, עמידות גבוהה בפני אש, הרחקת סקרנים מהמבנה וכמובן הגנה בפני גנבים.

יתרונות חומרי הגלם מהם עשוי תריס גלילה תעשייתי

תריס גלילה תעשייתי המיוצר על ידי חברה מובילה עשוי ממגוון חומרי גלם איכותיים ועמידים. את התריס התעשייתי ניתן לייצר מחומרים כמו מתכת מגולוונת, אלומיניום, פוליקרבונט שקוף ועוד. חשוב לבדוק מול יצרן התריס התעשייתי באילו חומרים הוא משתמש כדי לייצר את תריס הגלילה וכדאי לקבל ממנו רשימת חומרים כדי לבדוק האם הם עומדים בתקנים המחייבים ובצרכי המיגון של העסק.

יש סוגים שונים של תריס גלילה תעשייתי, עם אפשרות למנגנון ידני או חשמלי, וניתן לצבוע את התריסים העשויים ממתכת או מאלומיניום בהתאם לצרכי העיצוב והמיתוג של הלקוח. כיום, מומלץ לבחור בתריסי גלילה חשמליים עם שלבי אלומיניום בגלל המשקל הנמוך של התריס, העמידות הגבוהה של אלומיניום בפני לחצים ופגעי מזג האוויר, וחשוב לציין כי אלומיניום מספק הגנה מושלמת בפני חלודה. את התריס מייצרים מפחי אלומיניום ופרופילים ממתכות שונות.

פונקציונליות והתאמה לצרכי הלקוח

כאשר מתכננים תריס גלילה תעשייתי יש לאפיין את צרכי המיגון בבית העסק ולהבין את צרכי העיצוב. התריס חייב להיות פונקציונלי ונוח לתפעול ולתחזוקה שוטפת, לכן בחירה נכונה של חומרים מבטיחה עמידות גבוהה, מינימום תקלות ותחזוקה פשוטה. יש גם אפשרות לייצר תריס גלילה עם פסי לד מסביב, ניתן לחורר את שלבי האלומיניום כדי להטביע את שם העסק או הלוגו, ויש אפשרויות עיצוב נוספות כדי לייצר תריס תעשייתי בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח.

דילוג לתוכן