שערי גלילה לחניה, תריסי גלילה לחניה ודלתות גלילה לחניה

עובדים בכל חלקי הארץ – זמינות מיידית! 

חברת אינטרמטאל מתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של שערי גלילה לחניה ותריסי גלילה לחניה. החברה מייצרת ומרכיבה שערי גלילה לחניה פרטית, הנפתחים בשקט ובמהירות, באמצעות מנגנון חשמלי או ידני. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון וייצור תריסי גלילה לחניה במגוון דגמים ועיצובים. כחברה מובילה בתחומה, מתחייבת אינטרמטאל לחומרי גלם איכותיים, חזקים ועמידים בפני ונדליזם ופגעי מזג האוויר.

ניתן להתאים דלתות, שערי גלילה, וכן תריסי גלילה לחניה בכל גודל וגובה, צוות החברה לוקח מידות מדויקות, על מנת להתאים באופן מושלם את פתרון המיגון לחניה של הלקוח. חברתנו מקפידה על שערי גלילה חשמליים מאיכות גבוהה, עם אפשרות לשלט רחוק לתפעול נוח ויעיל של השער. כמו כן, החברה מציעה מגוון דגמים ושלל עיצובים וגוונים מהם ניתן לבחור, ומתחייבת להתקנה מקצועית ואסתטית, ולמחירים שווים לכל כיס.

לפרטים נוספים, למידע טכני ולהזמנת שער גלילה לחניה, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר!  

מאפייניהם של שערי גלילה לחניה

מדוע שערי גלילה יעילים לחסימת הגישה לחנייה?

שערי גלילה ידניים או חשמליים הם אמצעי מיגון יעיל לאורך שנים. בבנייני מגורים ומשרדים, בבתים פרטיים ומבני ציבור, תעשייה ומסחר – יש חניות פרטיות שחשוב להגן עליהן ולהתקין אמצעי מיגון ואבטחה למניעת גניבות רכבים ולמזעור בעיות ונדליזם ונזקי רכוש. תריסי גלילה לחנייה חוסמים את הכניסה לחנייה הפרטית ומונעים מזרים ומאורחים לא רצויים לתפוס את החנייה שלכם.

שערי ותריסי גלילה לחניות פרטיות מונעים מזרים להחנות את רכבם ללא רשות והיתר, ובנוסף תריסי הגלילה מונעים מאורחים לא רצויים להיכנס למתחם הפרטי, לכן זהו אמצעי מיגון יעיל המשפר את האבטחה על הדיירים (או עובדים ולקוחות). תריסי גלילה חשמליים לחנייה נוחים לתפעול, אפשר לייצר תריסים בגדלים שונים ובהתאמה אישית מלאה לגודל הפתח ולצרכי המיגון, ויש אפשרות לבחור תריס גלילה מעוצב עם שלט רחוק, אפליקציה המותקנת בסלולר, כרטיס קרבה, מתג חשמלי ועוד.

חשוב לציין כי חניות מקורות בבתים פרטיים משמשות לא פעם גם כמקום אחסון מוגן ממזג האוויר, ותריס הגלילה החשמלי מונע מגנבים לפרוץ לחניה ולגנוב את הרכב והחפצים. בנוסף, לאחר החניית הרכב וסגירת התריס המכונית היקרה מוגנת מפגעי מזג האוויר, מוונדליזם ומפורצים.

תכונות מיוחדות של חומרי הגלם מהם מייצרים שערי גלילה לחנייה

ניתן לייצר תריסי גלילה חשמליים וידניים מחומרי גלם איכותיים, חזקים ועמידים, החומרים העיקריים לייצור התריס לחנייה הם אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ופלדה בלתי מגולוונת (פלב"מ). אינטרמטאל מציעה תריסים עמידים וחזקים לאורך שנים ממגוון חומרים, כאשר ההמלצה כיום ללקוחות היא לבחור בתריסי גלילה לחנייה העשויים מאלומיניום בגלל יתרונות החומר.

תריסי גלילה מאלומיניום לחנייה הפרטית מבטיחים עמידות מצוינת, הגנה מושלמת מפגעי מזג האוויר (שמש, רוח, אבק, גשם וכו'), עמידות מעולה בפני קורוזיה (חלודה), חוזק רב ותחזוקה פשוטה וזולה. ניתן לצבוע את התריס בתנור במגוון צבעים לבחירה, אפשר גם לחורר את התריס לצרכי מיתוג או אוורור.

מה כוללת תחזוקה נכונה של שערי גלילה לחנייה?

תחזוקה נכונה של שערי ותריסי גלילה לחנייה מושפעת ממבנה השער וסוג החומרים. ככל שהשער יציב, עמיד ומורכב מחומרים איכותיים – כך התחזוקה נוחה, פשוטה וזולה יותר. תחזוקה שוטפת כוללת ניקיון יסודי, שימון צירים, כוונון, טיפול בחלודה, תיקונים קלים ועוד. כאשר מבצעים תחזוקה בודקים את מצב המנוע ומכלולי השער או התריס, יש מכלולים הסובלים מבלאי טבעי וחשוב להחליף אותם בזמן כדי למנוע תקלות בהמשך. את המנגנון מחליפים בתדירות נמוכה ורק כאשר אין טעם לתקן ולהחליף חלקים במנגנון, ובהתאם להמלצת אנשי המקצוע המטפלים בשער לחנייה. 

לפרטים נוספים, למידע טכני ולהזמנת שער גלילה לחניה, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר!  

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן