​שער גלילה לחניה – הפתרון האולטימטיבי לנוחות ולביטחון

דלת חניה שנסגרת בתריס גלילה, היא אחד הפתרונות הנוחים והמגניבים ביותר שזמינים בשוק, עם מנגנון אנכי וללא כל מנגנון מעקב פנימי בתוך החניה.

בסופו של דבר, בהשוואה לדלת הסטנדרטית שנפתחת כלפי מעלה או הצידה, שער גלילה לחניה משאיר לכם יותר מקום על שביל הגישה לחניה ומגדיל את אפשרויות האחסון באזור החניה. אתם יכולים לחנות ממש עד לגבול דלת הגלילה, מבחוץ או מבפנים, ועדיין להפעיל אותה בלי בעיות שנובעות מגבולות המבנה.

כיוון שקיים מבחר של שערי גלילה במגוון צבעים ומרקמים, ממש כמו ברוב הדלתות הרגילות, גם שער הגלילה לחניה יכול להוסיף יופי ונוי לחזית הבית שלכם.

טיפ חשוב – איכות מעל לכול

כדאי להיזהר כשמזמינים שער, או תריס גלילה, כי למרות שבאינטרנט כל תריסי הגלילה נראים דומים, מבחינת הצבע והמרקם, ההבדלים האמתיים ניכרים באיכות הגבוהה ובאמינות לאורך זמן של המכניקה הפנימית של דלתות אלה, מרכיבים שבדרך כלל לא ניתן לראות כשמתבוננים בצילומי שערי הגלילה.

שערי גלילה באיכות ירודה יתבלו מעצמם עד מהרה כיוון שהמנגנון שלהם מכיל הרבה מרכיבים נעים זעירים. לכן, התפשרות על איכות זולה עלולה לעלות לכם ביוקר.

שערי הגלילה לחניה הם אחד מסוגי הדלתות המגוונים ביותר מבחינת ההתקנה והמיצוב, ואפשר להתקין אותם כמעט על כל סוג וצורה של פתח חניה, עם תכנון מוקפד שלוקח בחשבון את התוצאות הסופיות של נהיגה ברכב שעובר במתחם שגובהו ורוחבו מספיקים למעבר.

כמו כן, דלתות אלו ידועות בחוזק שלהן. לעובדה זו משמעות גדולה מאוד משום שהיא זו שתאשש אצל רוכשים רבים אכן לקנות דלתות מפלדה לכניסת הבית שלהם. הדבר יהיה נכון עוד יותר באם נכיר בעובדה כי הדלתות הללו נמצאות בדרך כלל בבתים פרטיים המועדים לגניבות ולפריצות.

כיום נמצא רשתות וחנויות רבות המציעות ייצור דלת מחומר הפלדה וכאלו אשר ישווקו את הדלת עד אלינו. מציאת חברה שכזו יכולה להיות משימה ארוכה מאוד. עלינו להבין ולבצע סקרי שוק כדי להיות בטוחים ברכישה שלנו. דלתות כניסה מחומרי גלם כמו פלדה אינן נחשבות לפריט ריהוט זול במיוחד ולכן לא תוחלפנה כל כך מהר. כל שנצטרך לבצע בעת נחפש אחר חברה שתספק לנו את הדלת הינו השוואות בין הדלתות המוצעות, בדיקת אמינות, בדיקת המחירים השונים ועוד. כמו כן יש לוודא זמני אספקה וקבלת האחריות עבור אותה דלת, כדי להיות בטוחים שביצענו רכישה נבונה.

חשוב לזכור כי דלת כניסה העשויה מפלדה מעניקה מיגון יעיל ותחושת ביטחון לדיירים, אך לעסקים ולבתים פרטיים ניתן לבחור גם בהתקנת דלתות גלילה כאמצעי מיגון יעיל ואפקטיבי, פתרון זה מתאים במיוחד לסגירת פתחים גדולים. דלתות גלילה מציעות עמידות גבוהה, מראה אסתטי מרשים וניתן לבחור במנגנון חשמלי לפתיחת ולסגירת הדלת.

לסיכום נוכל בהחלט לומר כי דלתות הכניסה העשויות פלדה, עברו תהליך של שינוי והפיכה למוצר שכיח יותר ויותר. כיום נמצא את קיומה של דלת זו בהמוני בתים פרטיים (בדרך כלל). ההצלחה של הדלת על שלל גווניה הובילה לתחרות בענף ועל כן ביצוע ההשוואות בין החברות הרבות כפי שהוצג קודם, יהיה רלוונטי מאוד ויסייע בקנייה חכמה בטוחה של דלת חדשה לבית. 

שאלות שצריך לקחת בחשבון:

התקנה מקצועית של שער גלילה לחניה שלכם אמורה לקחת בחשבון את הסגירה המתאימה לדרישות ולצרכים שלכם, כמו:

 • מה יקרה אם תהיה הפסקת חשמל ויש לכם דלת חשמלית? האם בחניה שלכם מותקנת מערכת שתוכל לעקוף את ההתקנה החשמלית בחניה?
 • איך ננעל שער הגלילה שלכם?
 • האם הוא בטוח מפני פולשים?
 • האם השער תואם את התקני הבטיחות המתאימים?
 • האם השער יכול להפעיל תאורה נוספת כשהוא נפתח?
 • האם אפשר להפעיל את השער באמצעות הטלפון החכם?

אתם אמורים לתת את הדעת למפרט של השער המבודד שלכם, כי יש דלתות גלילה רבות שלא עומדות בתקנים המחמירים, וגם לא בתקנים של מוצרים שמופעלים על ידי חשמל ו/או שלט רחוק.

הקפידו תמיד לרכוש שער שכולל כפתור בטיחות, חיישן שיבטיח פעולה תקינה ובטוחה בעת הפתיחה והסגירה.

יתרונות שערי הגלילה למוסכים

 • אבטחה מעולה שמובטחת על ידי עיצוב השער עצמו.
 • חפתי גומי בתחתית השער למניעת חדירת אבק, עלים, עכברים וכו' אל החניה.
 • אפשרות לפתוח ולסגור את דלת החניה בלחיצת כפתור.
 • אידיאלי לחניה עם שטח קטן או מוגבל עקב פעולה אנכית.
 • אין הנפה של הדלת כלפי חוץ.
 • אפשרות לחנות ממש עד לדלת החניה, והשער עדיין ייסגר.
 • מגוון של עיצובים ומרקמים.
 • אין מנגנוני מעקב פנימיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן