תריסי גלילה שקופים

טלפון לפרטים: 073-7594260

חברת אינטרמטאל גאה להציג בפניכם את אחד החידושים בעולם תריסי הגלילה, תריס שקוף באיכות גבוהה המתאים בעיקר לחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, כך ניתן להציג את הסחורה לעיני לקוחות המסתובבים במקום גם אחרי שעות הפעילות של העסק. תריסי גלילה שקופים מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק המבטיח לכם מקסימום הגנה וביטחון ויתרונות רבים נוספים.

תריס גלילה שקוף - יתרונות רבים

תריסי גלילה שקופים הם פתרון מושלם לעסקים רבים, ניתן להציג את הבגדים, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בעסק גם בשעות בהם החנות סגורה. אפשר לגלול את התריס מעלה בשעות הפתיחה של העסק, התריס כמעט ואינו צריך שטח אחסון. קל לתפעל את התריס באמצעות מתג הפעלה המותקן על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט רחוק או בעזרת אפליקציה בנייד.

היתרונות העיקריים של תריסים שקופים הם:

עמידות גבוהה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק גם במקרי קיצון.

עיצוב מרהיב- התריס מיוצר באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע מנוסים ברמת גימור גבוהה.

פתרון מושלם לחנויות- לקוחות יכולים להביט בסחורה המוצגת בחנות ובחלונות הראווה ללא כל הפרעה.

תוצרת כחול לבן- התריס מיוצר במפעלי חברת אינטרמטאל ונחשב למוצר כחול לבן. 

מאילו חומרים מייצרים תריסים שקופים?

חברת אינטרמטאל מתמחה בין היתר בתכנון וייצור תריסים שקופים, התריס השקוף מיוצר מחומרים עמידים כמו פוליקרבונט. כדאי לדעת כי לפוליקרבונט יש תכונות מיוחדות לכן הוא מתאים לייצור תריסי גלילה שקופים. התכונות הייחודיות של לוחות הפוליקרבונט הן עמידות גבוהה במיוחד בפני מכות ושריטות, עמידות מעולה בפני טמפרטורה גבוהה ונמוכה, עמידות בפני ונדליזם, שקיפות מצוינת של החומר, משקל נמוך, כושר בידוד אקוסטי ועוד.

תריסים שקופים מפוליקרבונט עמידים בכל תנאי מזג האוויר, הם שומרים על התכונות הייחודיות שלהם לאורך זמן. התריס השקוף דומה במראהו ובשקיפותו לזכוכית אך הוא עמיד מאוד בפני שברים, ונדליזם ופגעי מזג האוויר, ובנוסף משקלו נמוך (כמחצית ממשקל זכוכית) לכן הוא מאפשר חיסכון בעלויות עבור לקוחות הקצה, ובגלל היתרונות הרבים של פוליקרבונט הוא נבחר כחומר גלם ייעודי לייצור תריסי גלילה.

היכן ניתן למצוא תריסים שקופים?

כדאי לדעת כי תריסי גלילה שקופים נפוצים בבתים ובדירות של לקוחות פרטיים, במשרדים ובחנויות של לקוחות עסקיים ובמבני התעשייה והמסחר השונים. חברת אינטרמטאל מייצרת תריסי גלילה חשמליים עם שלבים שקופים מפוליקרבונט, יש אפשרות לייצר תריס שקוף ידני, אך רוב הלקוחות מעדיפים את התריס החשמלי משיקולי נוחות. 

השימושים העיקריים בתריסי הגלילה השקופים הם:
•תריסי גלילה המהווים פתרון מיגון יעיל ובטיחותי לחדרי ילדים. התריס מונע מהילדים להגיע לפתח החלון ולהסתכן בנפילה ממנו, ובגלל השקיפות המצוינת ניתן לצפות בנוף ללא הפרעה. התריס מונע מהילדים להשליך חפצים שונים למטה ולסכן עוברי אורח ורכוש צד שלישי.

• תריסי גלילה חשמליים לבית או לדירה, התריס השקוף נחשב ליוקרתי והוא מציע יתרונות רבים ללקוחות הפרטיים, לכן הוא נפוץ במגזר הפרטי.
• תריסי גלילה למשרדים שונים, התריס מאפשר כניסת אור טבעי ואינו פוגע בנוף, זהו אמצעי מיגון המוכר על ידי חברות הביטוח.
• תריס גלילה שקוף לוויטרינות של חנויות, התריס השקוף נפוץ מאוד בחנויות במרכזי קניות ובמרכזי הערים, התריס מהווה אמצעי מיגון אפקטיבי והלקוחות יכולים לצפות בנוחות בחלון הראווה בגלל שקיפות החומר.
• תריס גלילה במעבדות ובקליניקות, התריס מאפשר כניסת אור והוא משמש כאמצעי מיגון יעיל המונע פריצות.

אינטרמטאל - איכות, אמינות ושירות

חברת אינטרמטאל מתמחה בייצור ובהתקנת תריסים שקופים ידניים וחשמליים, באיכות גבוהה ובהתאמה מושלמת למאפייני הפרויקט וצורכי הלקוח. כחברה מובילה לתכנון, ייצור, התקנת ותחזוקת תריסים וסורגים לעסק ולבית.

אנו מלווים אתכם משלב ההחלטה ועד להתקנת התריס בעסק לשביעות רצונכם המלאה, וגם לאחר מכן. לייעוץ, לשאלות ולהזמנות אנא צרו עמנו קשר בטלפון או במייל!

דילוג לתוכן