טיפים לבחירת שער גלילה חשמלי לבניין

כיום, בבנייני מגורים רבים ברחבי הארץ, כמו גם בבנייני משרדים, ניתן למצוא שער גלילה חשמלי, בעיקר בכניסה לחניונים תת קרקעיים ולחניונים הפרטיים המוגנים. שער גלילה חשמלי מהווה את אחד מאמצעי המיגון היעילים ביותר, השער מעניק תחושת ביטחון לדיירים ומספק הגנה אפקטיבית נגד גניבות רכבים מהחניון ונגד כניסת זרים לבניין.
כדי לבחור שער גלילה חשמלי לבניין מומלץ לפנות לחברה מקצועית, ותיקה ואמינה המתמחה בתכנון, ייצור והתקנת שערי גלילה חשמליים, דלתות כניסה איכותיות ועמידות, תריסי גלילה ושערים נוספים. חברה מקצועית מציעה שערי גלילה ופתרונות מיגון נוספים בהתאם לצורכי הדיירים בבניין, החברה מציעה פתרונות מתקדמים ואיכותיים, ומחויבת לשערי גלילה עמידים עם מנוע חשמלי חזק ועוצמתי, לשירות מהיר בכל בעיה ותקלה ולמחירים הוגנים.

אפיון צרכים והתאמת סוג השער לבניין ולצורכי המיגון

שער גלילה חשמלי לבניין נועד לספק ביטחון אישי לדיירים, להגן על רכבם ורכושם הפרטי, למנוע מאורחים לא רצויים לחדור לשטחי הבניין ולמזער את ניסיונות הפריצה לרכבים ולדירות. בנוסף, השער תורם לאיכות חיים גבוהה יותר, אין צורך להרים ולסגור את השער באופן ידני מאחר וכל דייר בבניין יכול להפעיל את השער בקלות, לרוב באמצעות שלט, מתג חשמלי או אפליקציה ייעודית בסלולר.
כדי לבחור שער גלילה חשמלי לבניין מומלץ לכנס ישיבת דיירים כדי לקבל החלטה משותפת. לרוב, ועד הבית אחראי על ההתקשרות העסקית עם חברה זו או אחרת, חברי הוועד אוספים מספר הצעות מחיר ולבסוף עליהם לקבל החלטה שקולה ועניינית. לכן, כאשר יוצרים קשר עם חברה לייצור שערי גלילה חשמליים חשוב להתייחס לפרמטרים כגון:

• מקצועיות החברה
• ותק בענף
• סוג שערי הגלילה שהחברה מייצרת
• חומרי גלם ועמידות השער בפני פגעי מזג האוויר, ונדליזם וכדומה
• עיצוב השער והתאמתו לחזית הבניין ולעיצוב המבנה
• זמינות ולוחות זמנים לייצור ולהתקנת השער החשמלי בבניין
• שירות בפריסה ארצית לתיקון מהיר של כל בעיה ותקלה בשער החשמלי
• איכות וחוזק המנוע
• אסתטיקה ורמת גימור
• התקנה מקצועית
כדאי לדעת כי שערי גלילה חשמליים לבניין ניתן לייצר מחומרי גלם שונים, אך מומלץ לבחור בשלבי אלומיניום בגלל המשקל הקל, החוזק הרב, העמידות הגבוהה בפני קורוזיה (חלודה) ונזקים כתוצאה מפגעי מזג האוויר, ואפשרויות העיצוב. המשקל של שער גלילה חשמלי מאלומיניום יחסית קל, בהשוואה לפלדה או ברזל, לכן עלות המנוע זולה יותר ויש פחות בלאי ותקלות.

בחירת דלתות כניסה לבניין

מומלץ לבחור שער גלילה חשמלי בעיצוב אלגנטי ויוקרתי, ובהתאמה לעיצוב הפנים של הבניין, וכמובן לעיצוב של דלתות הכניסה. כאשר בוחרים דלת כניסה מגלים עולם ומלואו, כיום הטרנד הוא להתקין דלתות כניסה אוטומטיות המותקנות על מסילה עילית, כך מתקבל מראה אסתטי ויוקרתי יותר.
יש מבחר עיצובים של דלתות כניסה, דלתות אוטומטיות נחשבות לפתרון המומלץ בגלל עמידותן, העיצוב הגמיש, האיכות הגבוהה, המראה היוקרתי וכמובן הנוחות. בנוסף, אין צורך לגעת בידית כדי לפתוח את דלת הכניסה לבניין וכך למעשה שומרים על היגיינה, מונעים התפרצות מחלות, ואפשר להיכנס או לצאת מהבניין בנוחות גם כאשר סוחבים תיקים, שקיות, עגלת תינוק וכדומה.