כל המידע על תריסים חשמליים לבית חכם

בעשור האחרון חלה התקדמות טכנולוגית עצומה בתחום מערכות הבית החכם, וכיום במחיר שווה לכל כיס כל אחד יכול להפוך את הבית שלו למתקדם וחכם, וליהנות מאיכות חיים גבוהה. מערכת מתקדמת לבית החכם מאפשרת לכם לשלוט מרחוק באמצעות האינטרנט על מגוון רחב של מוצרים המותקנים בביתכם, בין היתר ניתן לשלוט מרחוק על התריסים החשמליים. כמו כן, המערכת המתקדמת מאפשרת לכם ליצור מבחר תרחישים שיבוצעו באופן אוטומטי על פי הצרכים הייחודיים שלכם או על פי זמנים קבועים או כתגובה לזיהוי מסוים כמו חושך וגשם. למעשה אתם יכולים לשלוט במוצרים חשמליים שונים המותקנים בבית באמצעות אפליקציה נוחה וידידותית למשתמש, בעזרת הטלפון הנייד או על על ידי טאבלט ומחשב, וזאת מכל מקום בעולם.

תריסים חשמליים חכמים


אם התקנתם תריסים חשמליים בחלונות הדירה או הבית, אתם יכולים כיום בהשקעה נמוכה ובעלות של כמה מאות שקלים בלבד להפוך את התריסים החשמליים לחכמים. באמצעות התקנת מקלט ייעודי למנוע של התריס החשמלי אפשר להפוך את המנוע של התריס לאלחוטי ולשלוט בו מרחוק באמצעות שלט ייעודי, מסך טאץ', או על ידי אפליקציה המותקנת בסמארטפון שלכם.
כדאי לדעת כי תריסים חשמליים חכמים מבטיחים לכם איכות חיים גבוהה במיוחד, הגנה מושלמת על הרכוש, מניעת כניסת גנבים ואורחים לא רצויים ואפשרות לסגור את התריס מרחוק אם שכחתם לעשות זאת כאשר מיהרתם לצאת לחופשה, לעבודה או לסידורים.
המקלט הייעודי שהופך את התריס החשמלי לחכם מבטיח לכם יתרונות רבים, ללא צורך בשינוי תשתיות החשמל הקיימות בנכס שלכם. קל להתקין את המקלט כדי להפוך את המנוע של התריס החשמלי לאלחוטי, ולאחר ההתקנה אתם יכולים לשלוט במנוע ולתפעל את התריס באמצעות המפסק הייעודי של התריס המותקן על קיר סמוך וכמובן באמצעות שליטה מרחוק מהנייד או מהטאבלט.
 

שדרוג המנוע המחווט של התריסים החשמליים בביתכם


בכל דגם של תריס חשמלי יש מנוע ייעודי מחווט, באמצעות מתג המותקן על הקיר אתם יכולים לפתוח ולסגור את התריס בקלות וללא מאמץ. כיום, בבתים רבים בישראל יש תריסים חשמליים המותקנים בפתחי החלונות בסלון, בחדרי השינה ובחדרים נוספים. כעת אתם יכולים לשדרג את המנוע המחווט ולהתקין מפסק ייעודי ההופך אותו לאלחוטי, כך תוכלו לחבר את התריסים החשמליים למערכת בית חכם או לשלוט רק בתריס מרחוק באמצעות האפליקציה בטלפון הנייד.
מערכת לבית החכם משדרגת משמעותית את איכות החיים ומבטיחה יתרונות רבים. העתיד עליו כולנו חלמנו כילדים נמצא כבר כאן, וגם אתם יכולים לשדרג את הבית שלכם ולשלוט מרחוק במערכות חשמליות ובמכשירי חשמל שונים, ביניהם כמובן גם התריסים החשמליים. הבית החכם עונה באופן מושלם על אורח החיים שלכם, הוא מתאים את עצמו לצרכים ולהרגלים הייחודים שלכם. באפשרותכם ליצור תרחישים שונים המופעלים אוטומטית כתגובה לזיהוי על ידי חיישנים או באמצעות שליחת פקודה מרחוק, למשל סגירת התריס החשמלי כאשר יורד גשם, כאשר הולכים לישון, בעת היציאה מהבית בבוקר ועוד.