תריס סורג חשמלי – שני מוצרים במחיר אחד

אם אתם מחפשים תריס גלילה שיאפשר לכם להיות בטוחים שהבית שלכם באמת מוגן מפני פריצה – אתם צריכים תריס סורג חשמלי.

מחפשים תריס סורג חשמלי? צרו קשר באתר או בטלפון: 0737594260 


מהו תריס סורג חשמלי?

השילוב המושלם בין תריס חשמלי ובין סורג. במקום להתקין שני מוצרים נפרדים – אתם מתקינים סורגי גלילה ומקבלים שני מוצרים במוצר אחד – עם כל היתרונות שרק אפשר לבקש:

מיגון מוחלט מפני פורצים – מנגנון הנעילה האוטומטי של התריס אינו מאפשר הרמה של התריס מבחוץ. כמו כן, ניתן להבטיח את חוסר היכולת להרים את התריס באמצעות מנעול נעילה הנמצא בחלקו התחתון של התריס שאותו נועלים באמצעות מפתח.

מיגון נגד ניסור – אין אפשרות לפרוץ אל הבית לא רק בזכות מנגנון הנעילה של התריס, אלא גם בזכות העובדה שהתריס ממוגן לחלוטין נגד ניסור. בכל אחד מהשלבים של התריס יש פרופילים מפלדה אשר מחזקים אותו ומונעים את היכולת לנסרו אותו.

שלבים פתוחים אל הנוף – את התריס אפשר להעביר למצב נוף גם כאשר התריס נעול. מצב נוף הוא מצב שבו שלבי התריס פתוחים במקצת ומאפשרים כניסה של נוף ואוויר אל החלל. 

לא פוגע בעיצוב – אפשר בהחלט לעשות עיצוב סלון עם תריס סורג חשמלי, שכן כאשר גוללים אותו הוא נכנס אל תוך ארגז התריס. מכיוון שקוטר הגלילה הוא קטן במיוחד, הרי שארגז התריס הוא קטן ואינו פוגע בעיצוב הכללי.

פתיחה מלאה – בניגוד לתריס גלילה רגיל, תריס סורג ניתן לפתיחה מלאה כך שאין שום "שארית" שלו שמסתירה חלק מהדלת / חלון).

סגירה מלאה – כאשר התריס סגור הוא סגור לגמרי, ומאפשר מצב של החשכה מלאה, מצב בו אי אפשר לראות שום דבר מהמתרחש בתוך הבית.

עמידות לאורך זמן – התריס עשוי מחומרי גלם איכותיים וחזקים במיוחד, המבטיחים עמידות לאורך זמן. המנוע של התריס הוא מנוע חזק אך שקט, כך שהתריס הוא פתרון מושלם לכל בית (ולכל בית עסק גם).

מיגון עסקים

התקנת תריס סורג חשמלי למיגון של העסק תאפשר לכם להיות בטוחים שהעסק שלכם, על כל תכולתו, מוגן בצורה האופטימלית מפני פריצה מבחוץ מחד, ושהוא יאפשר לכם לשהות בו כשאתם יכולים לגמרי ליהנות מהנוף.

לסיכום – אין ספק, כי הבחירה בהתקנת תריס סורג חשמלי במקום תריסי גלילה סטנדרטיים למיגון הבית או העסק תאפשר לכם ליהנות גם ממיגון מלא כשאתם בביתכם או מחוצה לו, גם מנוחות ומקלות הפעלה וגם ממוצר שאינו פוגע בעיצוב.

מחפשים תריס סורג חשמלי? צרו קשר באתר או בטלפון: 0737594260