​שערי גלילה לעסקים ולחניות

בתי עסק רבים בארץ סובלים מפריצות וממקרי ונדליזם הגורמים לנזקי רכוש ולהפסדים כספיים עבורם. משטרת ישראל אינה מצליחה למגר את תופעת הפריצות לבתי עסק, לכן בעלי העסקים זקוקים לפתרונות מיגון יעילים ומוכחים במחירים משתלמים המבטיחים תמורה מלאה לעלות. גם בעלי בתים פרטיים זקוקים לפתרונות מיגון איכותיים ובטיחותיים כדי להגן על רכבם בחניה הצמודה לבית ועל מנת למנוע כניסת זרים ואורחים לא רצויים למתחם הפרטי. יש מגוון פתרונות מיגון לבתי עסק ולחניות פרטיות בבתים, ביניהם שערי גלילה המבטיחים הגנה יעלה בפני פורצים, גנבים, זרים ומקרי ונדליזם.

פתרון מיגון יעיל במחיר משתלם

כדי להגן על הרכוש בבית העסק ועל הרכב בחניה וכדי למנוע מזרים גישה ישירה וקלה לרכוש ולציוד, חשוב להתקין אמצעי מיגון איכותיים המקנים שקט נפשי והגנה. מאחר ושיעור הפריצות לבתי עסק, לבתים ולרכבים רק הולך וגובר עם השנים, כל אדם וכל חברה חייבים להתקין שער או תריס גלילה חשמלי בפתחים הרחבים כדי למנוע כניסה לשטח הפרטי, ליהנות מתחושת ביטחון ולמזער נזקים כספיים. ראוי לציין כי שער גלילה נחשב לאחד מאמצעי המיגון היעילים ביותר, ניתן לייצר שערי גלילה בהתאמה אישית מלאה לצרכי ולדרישות הלקוח, לדוגמה שער חשמלי נגלל בגוון ובעיצוב המתאים לחזית הבית או המבנה בו שוכן העסק.

תפעול נוח

בעת בחירת שער גלילה לחנות, למוסך, לחניון או לכל מקום אחר חשוב לוודא כי התפעול שלו נוח ומהיר. כמו כן, יש לתת דגש על נושא עלויות התחזוקה, עיצוב, איכות חומרי הגלם, עמידות בפני פגעי מזג האוויר וכמובן מחיר. כדאי לדעת כי ניתן להתקין שער חשמלי נגלל המגיע עם שלט רחוק לתפעול נוח ומהיר, יש אפשרות לבחור גם בפתרונות תפעול נוספים כמו כרטיס קרבה, פתיחת וסגירת השלט באמצעות אפליקציה ייעודית בסלולר, מתג הפעלה המותקן על קיר פנימי בעסק או בחניה וכיוצא בזה.

מומלץ לוודא מול היצרן כי השער החשמלי מצויד גם במעצור חירום ובמנגנון תפעול ידני כאשר יש הפסקת חשמל. מעצור חירום נועד למנוע את נפילת השער על ראשי העוברים ושבים או על מכונית הנכנסת לחניה הפרטית.

אסתטיקה גבוהה

כדי לבחור שער חשמלי נגלל לחנות, לעסק או לחניה הפרטית בבית מומלץ לפנות לחברה מובילה בתחום המספקת מענה מקצועי ופתרונות איכותיים ועמידים. החברה יכולה לספק פתרון מושלם גם לצרכי האסתטיקה והעיצוב של השער החשמלי, בהתאמה לתכנית האדריכל או לדרישותיו הייחודיות של הלקוח. את השער החשמלי ניתן לייצר משלבי אלומיניום אותם ניתן לצבוע בתנור בגוון לבחירה, לחנויות הממוקמות בקניונים ובמרכזי קניות מקורים ניתן לבחור בפתרון של שער חשמלי העשוי מפולי קרבונט שקוף, כך נהנים גם ממיגון יעיל ועמיד וגם מאפשרות לצפות בסחורה בעסק לאחר שעות הפעילות, ללא הפרעה.

לסיכום, שער גלילה חשמלי הוא פתרון מושלם לצרכי מיגון העסק, החנות והחניה הפרטית, מחירו נוח והוא עשוי מחומרים איכותיים ועמידים.