מהן דלתות גלילה לתעשייה

הפתרון הטוב והאיכותי ביותר כיום למבני תעשייה שונים הוא להתקין דלתות גלילה חשמליות בהתאם לגודל הפתחים במבנה. אלו דלתות מתקדמות המיועדות לפתחים חיצוניים ופנימיים במבני תעשייה שונים, הן מתאימות גם לפתחים גדולים ומספקות שכבת הגנה נוספת לעסק או למבנה, איטום ובידוד ברמה גבוהה והן נוחות לשימוש.
לדלתות הנגללות יש יתרונות רבים כמו מהירות פתיחה וסגירה, עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר וחלודה, אפשרות למיתוג הדלת בהתאם לצרכי העסק, תחזוקה פשוטה, ויש אפשרות לשדרג את הדלת עם מעצור חירום, מנוע מהיר ועוצמתי, שכבת בידוד נוספת, מנגנון להפעלה באמצעות הנייד ועוד.

הפתרון המושלם לפתחים במבני תעשייה


דלתות גלילה הפכו עם השנים לפתרון המומלץ לסגירת פתחים בכל גודל ובכל מבני התעשייה, כולל מחסנים לוגיסטיים, מפעלים, רשתות שיווק, מוסכים, מפעלי מזון ועוד. את הדלתות מייצרים במפעל מתקדם וחדשני בהתאמה מדויקת לגודל הפתח במבנה. את הדלתות הנגללות מייצרים מחומרים איכותיים ובעלי תקן, בדרך כלל מייצרים את דלתות הגלילה לתעשייה משלבי אלומיניום אך יש אפשרות לייצר את הדלת מחומרים נוספים, לדוגמה מתכת מגולוונת או דלתות גלילה מיריעות פלסטיק.
בפתח המבנה מומלץ תמיד להתקין דלת גלילה מאלומיניום בגלל העמידות הגבוהה בפני קורוזיה ונזקי מזג האוויר. הדלתות עשויות משלבים עמידים בפני חלודה וכוללות מנוע חזק המאפשר פתיחה וסגירה מהירה. במפעלי תעשייה שונים נדרש פתרון לסגירה מהירה במיוחד של הפתח כדי לשמור על טמפרטורה אחידה בתוך המבנה, למשל במפעלי מזון ובמבנים בהם מאחסנים כימיקלים, מוצרי אלקטרוניקה, תרופות וכיוצא בזה.


עיצוב אסתטי


כאשר בוחרים דלתות גלילה למפעל או למבנה תעשייתי חשוב לוודא שהדלת מיוצרת מחומרי עמידים ובעלי תקינה, כמו כן הדלת חייבת להתאים לדרישות הלקוח מבחינת מהירות פתיחה, בטיחות בעבודה, בידוד תרמי, בידוד אקוסטי, נוחות שימוש ותפעול, אפשרות פתיחה בעת הפסקת חשמל, עיצוב ועוד.
אפשר לייצר דלתות גלילה מעוצבות לתעשייה, בהתאם לחזית המבנה ובהתאמה לדרישות המיתוג של הלקוח. אפשר לצבוע את דלתות הגלילה במגוון צבעים בתנור.


דלת גלילה מהירה ואמינה


בעלי עסקים וחברות המשכירות מבני תעשייה ללקוחות שונים – כל אלו ועוד זקוקים לדלתות גלילה מהירות ובטיחותיות. דלתות גלילה לתעשייה נחשבות כיום לפתרון המועדף, אלו דלתות עמידות מאוד, אין צורך בתחזוקה מיוחדת למעט ניקיון שוטף של השלבים והצירים, הן משתלבות היטב בסביבה ויש מגוון אפשרויות ומנגנונים לשליטה בדלת, למשל שלט רחוק, מתג הפעלה, אפליקציה בסמארטפון, כרטיסי קרבה ועוד.


דלתות גלילה נפתחות ונסגרות במהירות, תוך שניות ספורות. כך מונעים הפרשי טמפרטורה וחוסכים בעלויות המיזוג. בגלל מהירות הפתיחה והסגירה חשוב להתקין אמצעי מיגון כמו מעצור חירום עם חיישנים לזיהוי אדם או רכב העוברים מתחת לדלת. את דלתות הגלילה לתעשייה כדאי להזמין רק מחברה המתמחה בייצור והתקנת דלתות ושערי גלילה. יש לוודא כי החברה מסוגלת לספק תמיכה טכנית מהירה וחלפים בעת הצורך.