מפעלים בעידן המודרני

מפעלים בעידן המודרני חייבים לתפקד באופן שוטף ומלא ללא הפסקה.
בשל הדרישות הגבוהות של מפעלים מודרניים כיום – גם התפקוד השוטף של המכונות והאנשים המפעילים אותן – נדרש לרמה גבוהה יותר. 
על מנת לאפשר את הפעילות השוטפת של מפעלים וחברות ענק בעידן זה – תוך אבטחה מלאה של הסחורה יש צורך בשערים וסורגים למפעלים באיכות גבוהה ביותר.

אם בעבר היו אלו סורגי ברזל פשוטים אשר שומרים על הסחורה מפני גניבה הרי שכיום מצופים סורגי הברזל בחומרים מיוחדים וכן כוללים מנועים להעלאה או הורדה של הסורגים לפי הצורך.
נגללות שונות למפעלים העשויות סורגים מתאימות לצרכים הייחודיים של כל מפעל.
באופן זה ניתן למצוא סוגים מגוונים ומרשימים ביותר של סורגים אשר מציעים פתרון ייעודי לצרכים הייחודיים של כל לקוח וכל מבנה.

מגוון גדול של סורגים למפעלים

בין המגוון הגדול של סורגים למפעלים שקיימים כיום ניתן למצוא סורגי פלדה ואלומיניום, סורגי ברזל ועוד כאשר כל דגם מגיע במגוון רחב של צבעים וסגנונות כך שהלקוח יכול להתאים לו את המוצר העונה על צרכיו יותר מכל מוצר אחר.
המגוון הגדול של מוצרים בתחום של סורגי גלילה למפעלים פותח בפני כל לקוח פתח עצום לעולם שכולו אפשרויות מיגון ואבטחה מצד אחד ותפעול מקצועי מצד שני.
סורגי גלילה למפעלים מסוגים שונים מציעים דגמים בעלי מנועים מרכזיים או מנועי צד, תפעול באמצעות שלט רחוק או באמצעות מערכת תפעול מרכזית אחת, מנועים תלת או חד פאזיים המותאמים לאופי הפעילות במפעל ועוד.
המגוון הגדול של נגללות למפעלים מבוסס על שערים הנפתחים ידנית או חשמלית – על פי הצרכים הייעודיים של בית העסק או המפעל עצמו.

התאמה אישית של סורגי הגלילה

ניתן להתאים את השערים ואת סורגי הגלילה למפעלים למערכת שלמה הפועלת באופן אוטומטי, ליהנות ממערכת הפועלת בהתאם לתנועת מכוניות או להפעיל את המערכת באופן ידני.
סורגי הגלילה למפעלים מגיעים ברוב המקרים עם מערכת נטרול מהיר במקרה של הפסקת חשמל למניעת סכנות שונות.
בהתקנת סורגי גלילה למפעלים חשוב לשים לב כי הסורגים מותקנים על פי תו תקן רשמי ישראלי המבטיח את בטיחות העובדים במפעל.
בשל המגוון הגדול של סורגי גלילה למפעלים אשר מוצע כיום בשוק ישנם לא מעט מתקינים אשר אינם טורחים לשמור על החוק או שאינם מכבדים את תו התקן הישראלי במהלך ההתקנה.
יש לברר את קיום תו התקן ואת העמידה בו על מנת להימנע מתביעות ומסכנות חיים אחרות.