תריסי גלילה שקופים

תריסי גלילה מהווים מענה איכותי ומקצועי לחברות וארגונים, בתי עסק ומפעלים, שדות תעופה, מחסנים, קניונים ועוד.
הם אינם יעילים רק לשוק העסקי ועושים בהם שימוש גם בבתים פרטיים בהגנה על מכוניות המשפחה ועל הבית עצמו.
אין ספק כי תריסי הגלילה הינם בין האמצעים המשמעותיים בתעשייה ובשוק הפרטי המשמשים למטרות רבות ויומיומיות.

תריסים מיוחדים

ישנם סוגים שונים של תריסי גלילה המתאימים לצרכים שונים של לקוחות. ביניהם ניתן למצוא תריסי גלילה המיועדים למפעלים, תריסי גלילה מתרוממים, תריסי גלילה לדחסניות ולמוסכים, בעלי כיתובים ועוד. בין התריסים היותר איכותיים נמצאים התריסים השקופים.

יתרונות תריסי הגלילה השקופים

תריסי גלילה שקופים הינם תריסים חזקים במיוחד ובעלי יתרונות רבים.
הם מאפשרים תצוגה מלאה של הסחורה הקיימת בתוך החנות ולכן הינם אידיאליים לתצוגות ותערוכות, חנויות ואולמות תצוגה שונים. הם מהווים חציצה אסתטית ומרשימה המתאימה לעסקים ייצוגיים דוגמת סוכנויות רכב, רשתות אופנה, בתי מרקחת, מכוני יופי, בתי מלון, בנקים, רשתות פרסום ועוד מגוון רחב של חנויות ועסקים שונים.


תריסי גלילה שקופים הופכים את העסק לפעיל גם בשעות שהוא סגור על ידי יצירת עניין בקרב המתבוננים ועוברי האורח העשויים להיות לקוחות פוטנציאליים. התריסים משמשים הגנה בטיחותית גם במקרים בהם ישנה הפסקת חשמל שכן הם בעלי מערכת אלטרנטיבית לתפעול. בשל היותם תריסים נגללים הם אינם תופסים מקום מרובה בשטח החנות ומאפשרים את ניצול השטחים הסמוכים לתריסי הגלילה. תריסי גלילה שקופים גם מוסיפים אלמנט עיצובי משמעותי לכל חנות בה הם מותקנים.

בשל עיצובם והמראה הייחודי שלהם, תריסי גלילה שקופים הינם בעלי מראה טרנדי אופנתי המתאים ותורם למיתוג העסק באשר הוא. 
ניתן לתפעל אותם באמצעות שלט רחוק או מפתח מיוחד. תודות לפיתוחים הטכנולוגיים בתחום, התריסים החשמליים הינם בעלי מהירות פתיחה מרשימה וקלים ביותר לפתיחה וסגירה. התריסים יכולים להיות מופעלים על ידי מנוע חשמלי או על ידי הפעלה מכאנית. הקדמה הטכנולוגית בתחום היא זו המאפשרת לסגור ולפתוח את השער באמצעות אפליקציה טלפונית או מקש אחד בלבד.

תריסי גלילה שקופים שומרים על איכות התריסים המוכרים וניחנים בעיצוב ייחודי ומרשים.
בדיוק כמו תריסי הגלילה המוכרים, התריסים השקופים שומרים מפני פריצות וחדירות של אורחים לא רצויים ומהוות חציצה איכותית. הם מעולים למקרי עומס וצורך בתפעול מהיר של עסק או שער פתיחה במחסנים ובהאנגרים גדולים, בשדות תעופה ועוד. 


תריסי גלילה שקופים, עשויים ברזל מגלוון בעובי של 1 מילימטר, העמיד בתנאי מזג אוויר שונים וכן בפני חלודה. אידיאליים למקומות בהם חשוב לראות את תכולת החלל – כמו בחנויות ומחסנים למשל.