​תריס גלילה לעסקים – דברים שחשוב לדעת לפני הרכישה

מחפשים תריסים לעסק שלכם ומתלבטים אם לבחור בתריסי גלילה? אם העסק שלכם ממוקם בחלל תעשייתי עם דלתות גדולות או במבנה משרדים וחנויות עם דלתות בגודל סטנדרטי, חשוב להבטיח שאכן תבחרו את הסגירה הטובה ביותר לעסק שלכם.

לשם כך, יש מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון, כמו:

  • בידוד מפני חום, קור, זיהום ורעש.
  • הפחתת הוצאות האנרגיה.
  • הגברת הבטיחות.
  • שליטה נוחה ותפעול קל.

הנה כמה עובדות על תריס גלילה לעסקים שיכולות לשכנע אתכם שזו באמת האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלכם.

וויסות הטמפרטורה בחלל הפנימי

דלתות עם תריסי גלילה מאפשרות לכם שליטה רבה יותר בטמפרטורה הפנימית ששוררת בחלל העסק בגלל שהתריסים מיוצרים עם שכבת בידוד מיוחדת שמונעת חדירה של הטמפרטורה ששוררת מחוץ למבנה. המשמעות היא שאתם יכולים לשמור על טמפרטורה יציבה ועקבית בתוך המבנה, בין אם אתם ממוקמים בירושלים וחווים שלג כשהטמפרטורה יורדת מתחת לאפס, ובין אם אתם ממוקמים בבאר שבע ומבקשים מחסה מפני הלהט שבחוץ בימי הקיץ.

שליטה בטמפרטורה יכולה להיות קריטריון חיוני לתעשיות מסוימות, כמו ענף ייצור המזון, כי היא מבטיחה סטנדרט טמפרטורה עקבית לאורך כל השנה. בענפי תעשייה אחרים, הסדרת הטמפרטורה יכולה להיות הכרח כדי לתרום לנוחיות העובדים. אין ספק שהעובדים יפעלו ביעילות רבה יותר בסביבה ממוזגת. טמפרטורות קיצוניות עלולות להשפיע באופן שלילי על שלומם של העובדים – תנאים חמים מאוד יגרמו לעצבנות יתר, אנרגיה מופחתת והתייבשות, ואילו תנאי קור מוגזמים עלולים לגרום לכאבי ראש, כאבי שרירים וחוסר נוחות כללית.

צמצום הוצאות האנרגיה

אם מבנה העסק שלכם כבר מוסדר מבחינת השליטה בטמפרטורות, תגלו שהתקנת תריס גלילה לעסקים עשויה גם להפחית את הוצאות האנרגיה שלכם. איך? ובכן, בקיץ, התריסים יחסמו את כניסת קרני השמש לחלל הפנימי וישמרו על סירקולציית אוויר קרירה למשך זמן ארוך יותר, ובחורף שכבת הבידוד תמנע את בריחת האוויר החם ותגן גם מפני צינת החורף ששוררת בחוץ – כל אלה תורמים לשימוש מופחת באנרגיה לצרכי חימום וקירור.

צמצום הזיהום והרעש

תריסי הגלילה מספקים גם בידוד מפני רעשים. אם אתם שואפים ליצור סביבת עבודה שקטה יותר, או אם אתם רוצים להתחשב בשכנים ולמנוע את יציאת רעשי המכונות אל מחוץ למבנה – תריסי גלילה הם דרך מצוינת להפחתת הזיהום והרעש.

יתרונות נוספים של תריסי גלילה

תריס גלילה מציע מוצר עוצמתי ובטוח שמיוצר מפסי פלדה מבודדים עם אפשרות של אשנבים מפרספקס. הפעלת התריס קלה מאוד, בין אם בחרתם בתריס ידני או חשמלי. בנוסף, תריסים אלה מפגינים נוכחות חזקה שמרתיעה גנבים פוטנציאליים שמחפשים ללא הרף דרך לחדור לעסק שלכם. תריסים אלה מגדילים ללא שיעור את האבטחה הכללית של מקום העבודה שלכם ומציעים סביבה בטוחה יותר לצוות העובדים.

תריסים אלה גם מאפשרים גישה קלה ונוחה לפריקת סחורות כי ניתן לגלגלו במהירות ובקלות כלפי מעלה כדי לאפשר גישה דרך כל רוחב וגובה הפתח. בכך, מאפשרים תריסים אלה תהליך חלק והרבה יותר מהיר ויעיל של פריקה או טעינה וסגירה מהירה של התריס לאחר סיום הפעולה כדי למנוע מהחוץ להשפיע על הטמפרטורה הפנימית. 

לתריסי גלילה נוספים שיכולים לעניין אתכם כנסו: