​מהם היתרונות של דלתות גלילה לעסק?

בסופו של יום עבודה כל בעל עסק רוצה להגיע לביתו ולעיסוקיו ולהיות "בראש שקט" ולדעת שהעסק שלו נעול ובטוח. הפיתרון של התקנת דלתות גלילה לעסק מספקות את ההגנה הזו על ידי כמה יתרונות.

מהי דלת גלילה לעסק?

ראשית כל, דלת גלילה לעסק היא דלת העובדת על ידי מנגנון הפעלה ידני וחשמלי ועשויה מפאנלים עמידים עם בידוד אקוסטי. ניתן להתאים את דלת הגלילה לגודל הכניסה לעסק בין אם העסק הינו חנות, מוסך, מחסן וכו'.

היתרון הראשון – נוחות

כמו שכבר הזכרנו בתחילת הכתבה, ניתן להתאים את דלתות הגלילה לגודל הכניסה של העסק שלכם. דלתות מסוג זה משלבות פתיחה קלה ומהירה של העסק וניתן להתקין דלתות הנפתחות במהירות של עד שלוש מטר לשנייה. בנוסף לכך, דלתות מסוג זה מספקות אטימה מושלמת בין המשקופים לריצפה ומעניקות ביטחון שגם בימים גשומים וסוערים לא יחדרו מים לבית העסק שלכם.

היתרון השני – אבטחה ובטיחות

היתרון הגדול בדלתות מסוג זה הינם הבטיחות, דלתות כניסה נגללות עמידות לעומסי רוח כבדים וניתן לשלב אותם יחד עם סורגי גלילה אשר יחדיו יוצרים הגנה מפני ניסיונות פריצה וכניסה לא רצויה לבית העסק שלכם. מלבד זאת, ניתן לייצר דלתות גלילה העשויות מפלדה ואלומניום המהווים מכשול מהותי לניסיונות פריצה. בנוסף לכך, חשוב לדעת כי דלתות מסוג זה עומדות בתנאי בטיחות מחמירים הכוללים מנגנוני בטיחות המותאמים על פי הנחיות הרשות לכיבוי אש ודרישות הלקוח על מנת לקבל רישיונות הפעלת עסק. עסקים רבים מזדקקים לפתרונות מתקדמים הן לשמירה על הציוד והן לעבודה נוחה ובטיחותית, חבר אינטרמטל מעניקה ייעוץ והתאמה מלאה לצרכי העסק על מנת לספק לו את האבטחה והבטיחות הדרושים להמשך פעילותו.

היתרון השלישי – התאמה לצרכי העסק

לכל עסק ישנם צרכים אחרים, חלקם מן העסקים מזדקקים לשטח פריקה וטעינה נוח של משאיות ציוד, וחלקם מזדקקים לאפשרות לכניסה ויציאת מלגזות בשטחי המפעל. חברת אינטרמטאל מעניקה ייעוץ ובונה תוכנית המתאימה במיוחד לצרכי העסק שלכם. מלבד זאת, דלתות הגלילה יכולות לשמש את העסק ליצירת מוניטין והגדלת המודעות למותג שלהן על ידי כיתוב ענק על תריסי הגלילה המאפשר לעוברים ברחוב להכיר את העסק.

היתרון רביעי – יכולת החזקה לטווח ארוך

תוחלת החיים של דלתות הגלילה הן ארוכות מאוד. הדלתות עשויוות מחומרים איכותייים בלבד העמידים לניזקי הסביבה. במידה ונגרם נזק או קלקול לאחד מחלקי דלתות הגלילה ניתן לרכוש את החלק באופן עצמאי בין אם החלק המקולקל הינו מערכות אלומינים, מנוע חשמלי או רשת גלילה.

לקריאה בנושא: דלתות ושערי גלילה לשימוש תעשייתי

במידה ואתם עדיין מתלבטים לגבי פתרונות הסגירה של בית העסק שלכם, תוכלו ליצור עימנו קשר לייעוץ