איך לבחור תריס גלילה לעסק שלך?

לתריס גלילה לעסק ישנם מספר תפקידים משמעותיים ביותר עבור העסק, אך לא תמיד אנחנו יודעים לעצור ולשאול אותם בזמן אמת. אז איך אפשר לבחור את התריס גלילה הנכון ביותר לעסק שלי, וכיצד לדעת מה לבדוק, איך לבדוק, ומהם הדברים שצריך לברר בנושא. ננסה לגעת בשאלות הללו ולהבין טוב יותר איך בוחרים תריס גלילה לעסק באופן הנכון ביותר.

מתחילים בפירוט המטרות של תריס הגלילה

הדבר החשוב ביותר הוא להבין למה בעצם אנחנו צריכים תריס גלילה, ומה אנחנו רוצים שהוא יעשה בפועל. זו נשמעת כמו משימה פשוטה, אולי אפילו בנאלית, אבל בפועל זה מה שקובע מה אתם עומדים לרכוש. אז מה בעצם האפשרויות העומדות בפניכם?

·         מיגון על העסק – התפקיד העיקרי ביותר של תריסי גלילה הינו מיגון על העסק בשעות הסגירה. תריס הגלילה למעשה מספק מעטפת נוספת לעסק, שומר על מרחק מזכוכית התצוגה של החלון הראשי, ומהווה עוד גורם הגנה מפני פריצות. תריס סורג חשמלי למשל יכול להיות פתרון מיגון מעולה, בשל היותו חסין במיוחד לפריצות. 

· תצוגה למוצרים גם אחרי שעות הפעילות – אומנם מיגון זה חשוב, אך פעמים רבות זה מה שגם מונע מהלקוחות להציץ ולראות את המוצרים שבתוך החנות. תריס גלילה חשמלי למשל יכול להיות אטום ולהסתיר לחלוטין את המוצרים בחלון הראווה המוצגים לרחוב. אך לא כל התריסים מסתירים את פנים החנות. תריס גלילה שקוף יכול להיות פתרון מעולה למצבים אלו, בשל היותו עמיד במיוחד בפני פריצות, ועדיין אינו מסתיר את פנים החנות, המוצרים וחלון הראווה.

· נגישות ונוחות – גורם חשוב בשיקול שלכם צריך להיות נוחות. תריס גלילה ידני יכול להיות טוב מאוד במצבים רבים, אבל כאשר אתם רוצים משהו יעיל ומהיר, שכל אחד יכול להפעיל ללא הסתבכויות מיותרות, אז תריס גלילה חשמלי יכול להיות פתרון נוח יותר. מעבר לכך שהוא מתאים לתפעול על ידי כל עובד בחנות ללא מאמץ גופני מיוחד.

בוחנים את כלל האופציות ומגיעים להחלטה הנכונה

לאחר שהבנו את המטרות אשר לשמן אנו מחפשים תריס גלילה, כעת אפשר לקחת בחשבון גם את הנתונים היבשים כגון מיקום, מגבלות התקנה, גודל, וכדומה ולמצוא את התריס הנכון. חשוב לדעת שלא כל תריס מתאים לכל מקום, ויש להתאים את התריס הנכון לעסק שלכם.

לפעמים, לדעת כיצד לשקלל את כל הנתונים הטכניים בשילוב עם הצרכים הספציפיים של העסק שלכם, יכול להיות עניין קצת מורכב. כאן חשוב לפנות בעלי מקצוע מומחים שיוכלו להדריך ולהכווין אתכם אל המוצר המדויק ביותר לכם. גם מבחינת העלות, התחזוקה, האחריות ושאר הגורמים קריטיים אשר לכל בעל עסק מתעניין לדעת – מומחה לתחום תריסי הגלילה יוכל לספק את התשובות הנכונות והמדויקות ביותר עבורכם.