דלתות מהירות מ-PVC

דלתות מהירות מ-PVC נחשבות כיום לפתרון המושלם והאיכותי ביותר להפרדה פנימית בין חללים באותו מבנה או לשימוש חיצוני. לדלתות המהירות העשויות מ-PVC יש מגוון רחב של שימושים, לדוגמה מחיצה פנימית להפרדה בין חללים בתוך מפעל, לחדרים נקים וסטריליים, לסגירה מהירה של פתחים במוסכים ובמפעלים, לחניונים בבנייני מגורים ומשרדים, לסגירת מתקני שירות, למחסנים ולמרכזים לוגיסטיים, למעבדות מחקר סטריליות ועוד.
כדאי לדעת כי דלת מהירה היא סוג של דלת עם מנגנון גלילה, כמו שער חשמלי נגלל. יחד עם זאת, הדלת הנגללת עשויה מיריעות עמידות וחזקות במיוחד של PVC, לעתים בשילוב פוליאסטר, וניתן לבחור במנגנון פתיחה כלפי מעלה או הצדה. בגלל המשקל הקל של יריעת ה-PVC, הדלת פועלת במהירות והיא מתאימה גם לעבודה מאומצת, לכן זהו פתרון מושלם למפעלי מזון, למוסכים, למתקני שירות ולשלל מקומות נוספים.

מאפיינים עיקריים של דלת מהירה PVC

דלתות מהירות PVC מיועדות לשימוש פנימי או חיצוני, משקלן קל והן מתאימות למגוון שימושים. המאפיינים העיקריים של דלת מהירה מ-PVC:
• דלת מהירה קלת משקל, ניתן לייצר את הדלת מיריעות PVC, יש גם אפשרות לייצר דלת מהירה מאלומיניום.
• מהירות פתיחה וסגירה בקצב של 3 מ' בשנייה.
• אפשרות שליטה על מהירות הפתיחה והסגירה.
• הדלת פועלת במהירות גבוהה לכן חוסכים בעלויות המיזוג כיוון שהקור לא בורח החוצה.
• פתרון מושלם לחדרים נקיים וסטריליים.
• אפשרות קיפול כלפי מעלה או לצדדים, לבחירת הלקוח.
• התאמה אישית לצורכי המיתוג והעיצוב של הלקוח, יש שלל צבעים של יריעות PVC.
• מנגנון עצירת חירום לפי דרישת הלקוח.
• מנגנון ידני לפתיחה ולסגירת הדלת בזמן הפסקות חשמל.

דלתות מהירות - פתרון מתקדם לייעול העבודה בעסק 

דלתות מהירות

עסקים רבים זקוקים לפתרונות מתקדמים ומותאמים אישית לסגירת פתחים בעסק ובכל מבנה אחר. ניתן להתקין דלת גלילה המיוצרת משלבי אלומיניום או פולי קרבונט, אך כאשר מחפשים פתרון לייעול העבודה ולחיסכון בעלויות, כדאי להזמין דלתות מהירות PVC. דלת מהירה מ-PVC נפתחת ונסגרת במהירות עצומה, כך הקור לא זולג בין חללי המבנה, אם זו דלת פנימית, או מחוץ למבנה. דלת מהירה חוסכת באופן משמעותי בהוצאות החשמל למיזוג המבנה, כמו כן היא קלה ופשוטה לתחזוקה וזהו מוצר אמין במיוחד לכן כמעט ואין תקלות, כל עוד מזמינים את הפריט מחברה מקצועית ומובילה כמו אינטרמטאל.

חשוב לציין כי דלתות מהירות PVC עומדות בכל התקנים המחייבים, זהו מוצר בטיחותי המתאים גם למפעלי מזון ועומד בדרישות התקן לבטיחות מזון (22000 ISO). אפשר לייצר דלתות מהירות בכל גודל ובהתאמה מושלמת לגודל הפתח הפנימי או החיצוני במבנה. כמו כן, דלתות מהירות הן פתרון מצוין למחסנים לוגיסטיים בהם יש תנועה ערה של מלגזות, מהירות העבודה של הדלת מונעת עיכובים בעבודה, חוסכת זמן יקר ומייעלת את העבודה.

דלתות מהירות PVC מומלץ להזמין רק מחברת אינטרמטאל בגלל האיכות הגבוהה, המקצועיות, השירות המעולה, האמינות והמחירים האטרקטיביים.