אינטרמטאל - תריס גלילה אלומיניום, תריסים, דלתות, סורגים ושערי גלילה 

הפתרון הבטוח לעסק שלך! 

טלפון לפרטים:  073-7594260

עובדים בכל חלקי הארץ - זמינות מיידית!

ציינו בטלפון שהגעתם דרך האתר וקבלו הצעה אטרקטיבית

תריס אלומיניום זה אינטרמטאל

תריסי הגלילה של אינטרמטאל מיוצרים בהתאמה אישית כדי שהתריס יתאים במיוחד לדרישות העסק שלך.

טווח הייצור שלנו כולל תריסי גלילה, דלתות גלילה, שערי גלילה וסורגי גלילה, שמיועדים למבני תעשייה, לעסקים ולארגונים כגון: חנויות רשת, חנויות פרטיות, קניונים, מוסכים או חניונים.

אנחנו באינטרמטאל מייצרים תריסים איכותיים כבר 30 שנה ומספקים ומתקינים תריסים ושערים בכול חלקי הארץ.

באינטרמטאל תוכלו לבחור תריס אלומיניום ואת תריס הגלילה המתאים לכם מתוך מגוון רחב של תכונות, שיטות תפעול וגימור.

גם אבטחה וגם אסתטיקה

באינטרמטאל תמצאו מגוון רחב של מוצרים באיכות בלתי מתפשרת. המוצרים שלנו מבטיחים לכם רמה גבוהה של אבטחה ונעילה לצד עיצוב אסתטי ויפהפה.

רמת האבטחה הגבוהה של התריס קשורה גם לכך שהמוצר מעוצב במיוחד עבור הפתח הספציפי של הנכס שלך.

באינטרמטאל ציוד ומיכון מהמתקדמים והמודרניים ביותר שקיימים בישראל. המכונות פועלות בשיטה ייחודית ומסוגלות לבצע פעולות מיוחדות ובלעדיות בתחום ייצור התריסים, ובקצב מהיר במיוחד.

האיכות הגבוהה והאמינות של התריסים שלנו באות לביטוי לא רק בעיצוב החיצוני היפהפה והעמיד, אלא גם במכניקה הפנימית, במרכיבים הזעירים שאותם בדרך כלל אתם לא יכולים לראות. מנגנון התריס כולל המון מרכיבים זעירים שמתנועעים עם פתיחת התריס וסגירתו, ופשרה על איכותם של חלקים פנימיים אלה היא זו שתקבע את איכות התריס.

אצלנו לא מתפשרים! אנחנו מקפידים לעבוד עם מרכיבים ברמה הגבוהה ביותר, כדי להבטיח פעולה חלקה של התריס לאורך שנים רבות.

תריס אלומיניום ועוד - הייחוד של אינטרמטאל

חשוב לנו שתקבלו את המוצר הנכון עבור הדרישות שלכם. לכן, אנחנו נותנים את הדעת על הפתרון הטוב ביותר שיתאים לצרכים ולאילוצים שלכם, הן כאשר בוחרים תריס אלומיניום והן כאשר בוחרים כל מוצר אחר שלנו ומבטיחים:

מוצר בטיחותי, איכותי ואסתטי לעסק

שירות מקצועי ואדיב ברמה הגבוהה ביותר.

זמן אספקה קצר ביותר.

צרו איתנו קשר


המפעל

מפעל התריס הינו מפעל לייצור פאנלים וחלקים להתקנת תריסי גלילה וסורגי גלילה. המפעל הממוקם באשקלון נבנה חדש מן המסד ועד הטפחות, שטח המגרש כולו עומד על דונם. 

מפעל התריס - אינטרמטאל

במפעל התריס קיים כיום הציוד והמיכון המתקדם והמודרני ביותר במדינת ישראל. המכונות החדישות והחכמות מסוגלות לקצב ייצור מהיר במיוחד כמו גם לפעולות מיוחדות ובלעדיות בתחום ייצור התריסים.

במפעל החדיש והמודרני הוקם גם חדר תצוגה מסוגנן ומכובד עבור קהל הלקוחות המעוניינים להגיע ולהתרשם ממגוון המוצרים – פאנלים, מנועים וחלקים באווירה נינוחה וממוזגת.