סורגי גלילה לעסקים

טלפון לפרטים:  073-7594260

עובדים בכל חלקי הארץ - זמינות מיידית! 

ציינו בטלפון שהגעתם דרך האתר וקבלו הצעה אטרקטיבית

חברת אינטרמטאל היא החברה המובילה בארץ לייצור, שיווק והתקנת סורגי גלילה. החברה מייעצת לכל לקוח ומתאימה עבורו פתרון איכותי ומתקדם בהתאם לצרכיו הייחודיים, ובהתאמה מלאה לחזית המבנה וגודל הפתח. חברת אינטרמטאל מייצרת ומתקינה מגוון דגמים של סורגי גלילה לחנויות, לעסקים, לחניונים, למפעלי תעשייה, למוסדות וללקוחות פרטיים. כל המוצרים מבית אינטרמטאל נועדו לספק הגנה יעילה על רכוש וחיי אדם, והם נוחים לתפעול ועמידים בפני פגעי מזג האוויר.

החברה מייצרת ומתקינה סורגי גלילה חשמליים וידניים בהתאם לצרכי הלקוח ועל פי נתונים ודרישות ספציפיות של הפרויקט. ניתן להזמין דגמים חשמליים הנגללים כלפי מעלה בקלות באמצעות שלט או מתג הפעלה המותקן על הקיר. חברת אינטרמטאל מספקת פתרונות מתקדמים לכל לקוחותיה, ומציעה בין היתר גם סורגי גלילה שקופים הנחשבים לפתרון המושלם לחנויות בקניונים.

איכות, אמינות ועיצוב מתקדם ומרהיב

אנו מתחייבים לייצור והתקנת סורגי גלילה מחומרי גלם איכותיים בלבד, השירות ניתן בכל חלקי הארץ. ברשותנו ידע רב, ציוד מתקדם וניסיון עשיר הנצבר לאורך 30 שנות קיומה של החברה. נשמח להציג בפניכם פתרונות מתקדמים של סורגי גלילה מעוצבים לבית או לעסק, תוך התחייבות למחירים משתלמים ושירות מהיר ואמין.

לפרטים נוספים והזמנות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל שירות מקצועי ללא פשרות.