תריסי גלילה חשמליים לעסקים - תריסי גלילה לעסקים

טלפון לפרטים והזמנת תריסי גלילה לעסקים: 054-3284800

עובדים ומתקינים תריסי גלילה לעסקים ופרטיים בכל חלקי הארץ - זמינות מיידית! 

ציינו בטלפון שהגעתם דרך האתר וקבלו הצעה אטרקטיבית עבור תריסי גלילה חשמליים ועוד

חברת אינטרמטאל מתמחה בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לדרישות ולמאפייני הלקוח. החברה מייצרת תריסים מחומרי גלם איכותיים הנבחרים בקפידה ובטכנולוגיות ייצור חדשניות ומתקדמות. לחברת אינטרמטאל ניסיון עשיר של יותר מ- 30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ לשיווק, ייצור והתקנת תריסי גלילה, לכל מטרה ובכל גודל.

אינטרמטאל מציעה פתרון אסתטי ומתקדם, ומתמחה בין היתר בייצור והתקנת תריסים לתעשייה, לחנויות בקניונים, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה שקופים, המהווים פתרון מושלם לחנויות במרכזי קניות וקניונים, ותריסי גלילה חשמליים עם מערכת פיקוד להפעלה מרחוק באמצעות שלט, עם חריטה של לוגו או שם העסק.

תריס גלילה חשמלי - שילוב של איכות, אמינות ועיצוב מתקדם ומרהיב

אנו עובדים בכל חלקי הארץ, ומציעים שירות תיקונים מהיר וזמין. אנו מלווים כל לקוח משלב קבלת ההחלטה ועד להתקנה בבית העסק לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, ומעניקים שירות מקיף גם אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בתחומה אנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הוגנים ומשתלמים.

מחפשים תריס גלילה חשמלי? להזמנות או לכל שאלה בנושא תריסי גלילה חשמליים אל תהססו ליצור איתנו קשר ותקבלו את השירות האדיב ביותר!


מאפייניהם של תריסי גלילה לעסקים


מטרתם של תריס גלילה לעסקים היא לרוב להגן על העסק בצורה הטובה ביותר מפני חדירה של אורחים לא רצויים ונזקי רכוש. בעוד שבעבר תריסי גלילה לעסקים יוצרו ממתכת או מברזל, כיום ניתן למצוא תריסי גלילה בעיצובים יפים ואלגנטיים למרות מהום התעשייתית. כמובן שאין להקל ראש מבחינת המהות העיקרית ויש לבחור חומרי גלם עמידים ובטיחותיים, אך יחד עם, בשל המהות המרכזית, ניתן בהחלט למצוא תריסי גלילה לעסקים המשלבים מראה ייחודי עם פונקציונליות.

היכן כדאי להציב תריסי גלילה לעסקים?

השימושים העיקריים של תריסי גלילה חשמליים לעסקים כאמור הינם לצורכי הגנה על הרכוש והציוד העסק, לדוגמא: מוסכים עם פתחים גדולים, חנויות בקניון או במרכז העיר (ובמיוחד חנויות תכשיטים ומוצרי חשמל), מפעלי מזון, מפעלי תעשייה שונים, חניונים ועוד. תריסי גלילה לעסקים, המכילים מנוע חשמלי מהיר וחזק תוחמים בצורה הטובה ביותר את מבנה העסק. תריסי גלילה לעסקים מתקינים פתרון מיגון על פתחים גדולים, על ויטרינות זכוכית או חלונות ראווה. כמו כן, ניתן להתקין את התריסים הללו במחסן ו/או בחנייה של בית העסק.
מעבר לעובדה שתריס גלילה מהווה הגבלת מעבר בין חלקיו השונים של העסק, הוא גם מבודד רעשים בצורה יעילה ומספק שכבת הגנה נוספת בפני תנאי מזג האוויר. ניתן להשתמש בתריס המדובר לצורך ויסות כמות האור שנכנסת למבנה. התריס מבטיח פרטיות מלאה, עמידות גבוהה מאוד בפני אש, הרחקה של סקרנים מהמבנה והגנה כאמור מפני גנבים.

במה שונים תריסי גלילה לבית מתריסי גלילה לעסקים?

תריסי גלילה לעסקים לרוב יהיו מאסיביים, עמידים וחזקים יותר מתריסי גלילה לבית. הם יהיו עשויים ממגוון חומרי גלם איכותיים ועמידים כגון: מתכות מגולוונת, אלומיניום ועוד. הם יהיו חייבים  לעמוד בצרכי המיגון של העסק ולא פעם תהיה אפשרות להטביע בהם בצורה מיוחדת את הלוגו של העסק. תריסי גלילה לבית עדינים יותר ומותאמים בעיקר להצללה ולדקורטיביות.