​תריס גלילה חשמלי לחניה פרטית או לחניון של בית משותף

מעוניינים להגן על הרכב ולשמור עליו מפני פורצים וגנבים? זקוקים לפתרון מיגון יעיל לסגירת חניה פרטית או חניון של בית משותף? כדי להגן על הרכב מפני ונדליזם, פריצות וגנבים חשוב להתקין תריס גלילה חשמלי לחניה. יש מגוון דגמים וסוגים של תריסי גלילה, ביניהם תריסים המיוצרים מאלומיניום או מפלדת אל חלד, וכיום ניתן לבחור גם בתריסי גלילה משלבי פוליקרבונט שקוף או תריס המיוצר משלבים של פלדה מחוררת. כדי לבחור תריס גלילה איכותי ובטיחותי יש לפנות לחברה מובילה בתחום המציעה מגוון פתרונות מתקדמים ועבודה איכותית ברמה הגבוהה ביותר.

פתרון מיגון יעיל לחניה

בחירת תריס גלילה לחניה אינה דבר של מה בכך מאחר ויש מגוון סוגים ודגמים מחומרי גלם שונים, ויש להתאים את התריס לגודל המפתח ובהתאם לחזית. כאשר מתכננים תריס חשמלי נגלל לסגירת חניה בבית פרטי חשוב לבדוק כי החברה מייצרת את התריס בהתאם לתקני הרוח. כמו כן, כדאי להתייעץ עם נציגי החברה על מנת לבחור בפתרון אסתטי בהתאמה לסגנון ולעיצוב הגדר המקיפה את הבית ובהתאמה לסביבת המגורים.

בעת בחירת תריס חשמלי לסגירת חניון בבית משותף יש לוודא כי התריס מגיע עם מנוע חשמלי בעל הספק גבוה כדי ליהנות מפתיחה וסגירה מהירה ובהתאמה לעיצוב החניון ולצרכי אוורור החניה. כמו כן, יש לבחור מראש כיצד תתבצע השליטה בתריס, באמצעות שלט רחוק ייעודי, כרטיס קרבה, קודן, בעזרת טלפון סלולרי או באמצעות מתג הפעלה המותקן לצד השומר.

לאחר אפיון צרכי הלקוח ובדיקת המקום ואפשרויות ההתקנה, תוכל החברה להמליץ על דגם התריס המתאים ביותר למיגון החניה. כיום, ניתן לבחור גם בפתרון חדשני ומתקדם כמו תריסי גלילה שקופים. התריס עשוי משלבים של פוליקרבונט, חומר גלם עמיד וחזק המיוצר מפולימר סינתטי תרמופלסטי. פוליקרבונט מציע יתרונות רבים בגלל תכונותיו הייחודיות, בין היתר שקיפות מצוינת, עמידות בפני חום גבוה, עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר, לרבות קורוזיה, ויתרון נוסף הוא קלות התחזוקה והניקוי של התריס.

מענה מושלם לצרכים מיוחדים

כאמור, בחירת תריס גלילה חשמלי לחניה אינה דבר של מה בכך מאחר ויש להתחשב בפרמטרים רבים כגון גודל הפתח שיש לסגור, עיצוב חזית המבנה, עמידות בפני פגעי מזג האוויר, אופן השימוש, סוג המנוע החשמלי, מהירות פתיחה, עמידות ונוחות תפעול. מעבר לכך, יש מקרים בהם ללקוח יש דרישות ספציפיות עליהם יש לענות, לדוגמה התקנת מעצור חירום, תפעול התריס באמצעות הסלולר, צרכי אוורור בחניה, הגנה יעילה בפני אש ועשן, עמידות בפני רוח חזקה ועוד.

לכן, יש לתכנן את התריס במקצועיות ומחומרי גלם עמידים ואיכותיים, תוך בחירה מנגנון הפתיחה והסגירה בהתאמה לדרישות הלקוח, ותוך התחשבות באילוצים כמו מגבלות תקציב ואסתטיקה. חברה מקצועית מסייעת ללקוח לקבל החלטה נכונה ומסייעת לו לבחור בפתרון המיגון הטוב והיעיל ביותר לחניה שלו.