תריסי גלילה חשמליים לעסקים - תריסי גלילה לעסקים

תריס סורג חשמלי

טלפון לפרטים: 0547802562

עובדים בכל חלקי הארץ - זמינות מיידית!

ציינו בטלפון שהגעתם דרך האתר וקבלו הצעה אטרקטיבית!

עסקים רבים בארץ סובלים מפריצות וגניבות, לכן עליהם להתקין אמצעי מיגון יעילים כדי להקשות על כנופיות הפורצים ולמזער הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק כיום ישנם מוצרים חדשים ואיכותיים המאפשרים לעסקים בכל הארץ להגן על הרכוש והציוד היקר במקום. חשוב לזכור כי רבים אינם אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת המחנק ואווירת בית הכלא, לכן אין כמו תריס סורג חשמלי שניתן לגלול במהלך שעות הפעילות של העסק, ובסיום יום העבודה מורידים בלחיצת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי או סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים ניתן לראות תריסים חשמליים המקנים תחושת ביטחון ומציעים גם פתרון הצללה איכותי. עם זאת, תריס חשמלי אינו מספק הגנה בפני פורצים מאחר וכל פורץ מיומן יודע כיצד להרים את התריס ולחדור מבעד לפתח כדי בצע את זממו. לכן, הפתרון היעיל ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים בעסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, כך למעשה רוכשים שני מוצרים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון העסק.

תריס סורג חשמלי - שני מוצרים במחיר משתלם

תריס סורג חשמלי הינו הפתרון המתקדם והחדשני של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה מעולה לבתי עסק בכל הארץ. כל עסק המעוניין בפתרון מיגון יעיל ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בעסק ולצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ועמיד עם פרופיל מפלדה חזקה כדי למנוע ניסיונות ניסור של שלבי התריס. יש אפשרות לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון הראווה כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם כאשר העסק סגור.

חשוב לציין כי תריס סורג חשמלי מאפשר נעילה גם כאשר שלבי התריס פתוחים כדי לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף עד לסוף כדי לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אין צורך לסגור עד הסוף את התריס, כך ניתן לאפשר לאור השמש לחדור פנימה כדי לחסוך בעלויות החשמל והתאורה.

 מומלץ לרכוש דגם איכותי של תריס סורג חשמלי הכולל מנגנון בטיחות למניעת נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה כאשר יש הפסקת חשמל באזור. 

לגלריית תריסי גלילה, כנסו לכאן

לגלריית סורגי גלילה, כנסו לכאן

להזמנות או לכל שאלה בנושא אל תהססו ליצור איתנו קשר ותקבלו את השירות האדיב ביותר!